Майже 10 років Makita працює з безщітковими двигунами.
З моменту їх впровадження в наш асортимент інструментів, безщіткові двигуни продемонстрували переваги як довший термін служби, так і більшої потужності.

Подвійний час роботи
Схема безщіткового двигуна з видаленими деталями
Безщітковий двигун Makita пророблений з високою точністю і до 50% більше ефективний, ніж порівняльна модель. Це означає, що повністю заряджений літій-іонний акумулятор 18 Вт працюватиме майже вдвічі довше, ніж продукт, що працює на звичайному двигуні.

Безщіткові інструменти Makita забезпечують більшу продуктивність, оскільки вони не тільки працюють довше, але й швидше заряджаються завдяки силі літій-іону.

Потужність літій-іону
Звісно, так як безщіткові інструменти Makita працюють на системі літій-іону, одним акумулятором можна користуватися з понад 75 інструментами та продуктами.

Придбання одного з наших бездротових інструментів 18 Вт може бути відмінним доповненням вашого інвентарю або початком колекції інструментів Makita в вашій робочій сумці.

Менше тертя, більше крутний момент
Безщітковий двигун може виробляти більше крутного моменту за одиницю ваги, оскільки відсутні щітки, які створюють тертя. З більшим крутним моментом в вашому розпорядженні потрібно менше потужності для повсякденного використання, що збільшує ефективність двигуна і продовжує його загальний термін служби.